Важные темы

"Я, Ніна": як пройшла прес-конференція проекту Яніни Соколової"Я, Ніна": як пройшла прес-конференція проекту Яніни Соколової

Нагадаємо, нещодавно українське суспільство здригнулось від новини про те, що у відомої телеведучої Яніни Соколової був рак, з яким вона боролася 7 місяців. Страшний діагноз дал сили телезірці для нового проекту, головна мета якого — змінити ставлення соціуму і держави до онкохворих. Як прошла прес-конференція з теми "Я, Ніна", читайте далі у нашому матеріалі.

4 червня в самому серці Києва на новій алеї, що під Національний Музеєм Історії України, відбулась прес-конференція проекту Яніни Соколової "Я, Ніна". В рамках прес-конференції була представлена команда проекту "Я, Ніна", а це:


Душа і серце проекту "Я, Ніна": Яніна Соколова
Сценаристка: Ольга Куровець
Режисер: Володимир Харченко-Куликовський
Продюсерка: Олеся Корженевська
Оператор: Сергій Михальчук Кастинг директорка: Алла Самойленко
Друга режисерка: Яніна Кучер
Скрипт-доктор: Володимир Громов
Головні ролі у фільмі зіграють: Яніна Соколова — телеведуча, актриса, театру та кіно, продюсерка зіграє головну роль: тележурналістки Ніни, Валерія Ходос зіграє головну роль хірургині Олександри у фільмі "Я, Ніна", Валерій Харчишин зіграє роль чоловіка Ніни у фільмі "Я, Ніна".
Менеджерка проекту "Я, Ніна": Ліза Завгородня
Арт-директорка: Олена Заєць
Backstage оператор: Євген Хорольський
Фотографині: Ангенліна Шевелєва та Анастасія Рожинська
Менеджерки з комунікацій: Ліза Зелінська та Марина Клоченок.

Під час прес-конференції були озвучені основні напрями роботи, меседжі та ініціативи проекту.

Напрямки та ініціативи, які підтримує проект "Я, Ніна" на даний момент:


Профілактичні дослідження та ранню діагностику онко (ініціатива реалізується за підтримки та безпосередньої участі Центру онкології "Добробут"). Ініціативу презентували Тетяна Анікєєва та Кирил Бурмич.
Закон про доступ до медичного канабісу, який реалізовується разом з Українською асоціацією медичного канабісу.
Паліативна допомогу та розвиток мережі служб паліативної допомоги (вдома, у відділеннях, хоспісах) разом та за безпосередньої участі Міжнародного Фонду "Відродження", яку презентувала Ксенія Дейнега-Шаповал менеджерка програми "Громадське здоров’я".
Фонд "Зелений Слон", амбасадором якого незабаром стане Яніна Соколова. Девіз Фонду "Зелений Слон" "Щастя – найкращі ліки!", а девіз – "Даруймо щастя тим, хто потребує його найбільше!". Фонд "Зелений Слон" реалізовує мрії важкохворих дітей. Про фонд докладно розповіла засновниця Інна Голованчук.
Соціальну ініціативу Hair For Share, яка займається виготовленням перук для онкохворих дітей, які внаслідок хіміотерапії втратили власне волосся, презентувала Марічка Маковецька.

Режисер та арт-куратор Geo Leros, який подарував проекту "Я, Ніна" та продемонстрував картини та ескізи художників, які створювали свої мурали у Києві. Всі роботи згодом будуть виставлені на благодійний аукціон в підтримку проекту "Я, Ніна".

Команда проекту "Я, Ніна" презентувала пісню, яка стане саундтреком до фільму, а саме пісню "Сьомий день" гурту "Друга ріка".


Смотреть онлайн видео "Я, Ніна"

видео315640https://www.youtube.com/embed/bfebw23moC02019-06-06T15:02:59+02:00https://hochu.ua/images/articles/93235_0.jpgT0H6M0S


У кадрі: Яніна Соколова — душа і серце проекту, а також Валерій Харчишин, який зіграє одну з головних ролей у фільму "Я, Ніна".

Продюсерка: Олеся Корженевська
Фотографині: Ангеліна Шевелєва і Анастасія Рожинська
Арт-директорка: Олена Заєць
Відео: Марья Коробова
Сюрпризом для всіх став живий виступ Валерія Харчишина та Юри Самовілова & Гуртом, які заспівали пісню "Іменем твоїм" на вірші Василя Симоненка, який у віці 28 років помер від раку нирок. На пісню "Іменем твоїм" буде також відзнято кліп, який складатиметься з кадрів фільму "Я, Ніна".

Не залишив байдужим нікого і соціальний флеш-моб. Команда проекту "Я, Ніна" запросила пов’язати на дерев'яну драбину жовті стрічки всіх присутніх, хто в своєму житті стикнувся з темою онко, у кого хтось з родичів, друзів чи знайомих захворів на рак та білі стрічки, якщо людина не стикалася з недугом близько.

Будьте здорові та не забувайте долучатися до благодійних ініціатив. Детальніше про проект дивіться за посиланням.‡агрузка...
Search news

Использование материалов, размещенных на сайте SearchNews.info, разрешается при условии активной ссылки на сайт. Ссылка должна быть открыта для поисковых систем

Администрация сайта не несет ответственности за комментарии пользователей к информации, которая является интеллектуальной собственностью сайта. Часть новостей размещается пользователями самостоятельно и администрация сайта не имеет возможности проверить их достоверность.