Важные темы

Виставка-сповідь гурту Бумбокс "Як створити легендарний гурт" (ЕКСКЛЮЗИВ)Виставка-сповідь гурту Бумбокс "Як створити легендарний гурт" (ЕКСКЛЮЗИВ)

"Бумбокс" знову вразили своїх фанів, цього разу не тільки концертом, а й несподіваним арт-проектом — виставкою про 15-річну історію гурту. Деталі далі у матеріалі!

Виставка, яку організував гурт неординарна. На ній представлено кількасот експонатів: фотографії різних років, плакати, ескізи, обкладинки альбомів, оригінали текстів пісень, написані Андрієм Хливнюком, особисті речі музикантів та реквізит із кліпів. Арт-проект "Бумбоксу" схожій на сповідь чи інструкцію про те, як же створити легендарний музичний гурт в Україні.

Придумав та реалізував проект продюсер гурту Олексій Согомонов, і ось що він говорить про виставку:


"Бумбокс Family" дякує усім фотографам, художникам, дизайнерам, режисерам, чиї роботи представлені на цій виставці. Ми не намагаємось поставити собі пам’ятник — просто хочеться поділитись деякими цікавими фактами про гурт і віддячити нашим фанам за роки дружби.

Кожен експонат має оригінальний опис — можна дізнатися хто і коли робив ескіз чи фото, за який гонорар, де і коли знімали кліпи, хто придумував сюжети. Ідея Олексія Согомонова полягала в осучасненні відомих пам’ятників архітектури. Почали, звісно, з Києва, ним же і завершили.

Наприклад, "Батьківщина-Мати" з гітарою Gibson Les Paul та магнітолою "Карпати" в бейсболці й футболці Бумбоксу.‡агрузка...
Search news

Использование материалов, размещенных на сайте SearchNews.info, разрешается при условии активной ссылки на сайт. Ссылка должна быть открыта для поисковых систем

Администрация сайта не несет ответственности за комментарии пользователей к информации, которая является интеллектуальной собственностью сайта. Часть новостей размещается пользователями самостоятельно и администрация сайта не имеет возможности проверить их достоверность.