Важные темы

Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами "Ходи Гідності" до Дня Незалежності: подробиці підготовкиАлан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами "Ходи Гідності" до Дня Незалежності: подробиці підготовки

Україна готується до чергової річниці Дня Незалежності, і у нас є новини з цього приводу.

До 24 серпня готуються по всій країні масштабні заходи. Один із них — "Хода Гідності". Це масштабний захід, в якому візьме участь гордість країни: представники різних військ, ветерани АТО, вчителі, спортсмени, медики, волонтери, дипломати, а також діти. І перша репетиція відбулася сьогодні вранці на авіаційному заводі "Антонов" у Києві. Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами "Ходи Гідності".
Ось що вони говорять з цього приводу:


Бадоєв та Коляденкорежисери заходу

День Незалежності — це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни! Нам є ким пишатися! Нам є, з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!


А ви доєднаєтесь до "Ходи Гідності"?

Читать также Вера Брежнева впервые стала героиней Vogue и рассказала об отношениях с Константином Меладзе

Також нагадаємо, що в День Незалежності покажуть "Світ навиворіт. Рекордний політ" — документальний фільм Дмитра Комарова.

Фото: прес-служба‡агрузка...
Search news

Использование материалов, размещенных на сайте SearchNews.info, разрешается при условии активной ссылки на сайт. Ссылка должна быть открыта для поисковых систем

Администрация сайта не несет ответственности за комментарии пользователей к информации, которая является интеллектуальной собственностью сайта. Часть новостей размещается пользователями самостоятельно и администрация сайта не имеет возможности проверить их достоверность.