Важные темы

"Я дуже імпульсивна людина": Євген Янович про крадіжки, приниження і табу (ЕКСКЛЮЗИВ)"Я дуже імпульсивна людина": Євген Янович про крадіжки, приниження і табу (ЕКСКЛЮЗИВ)

Український актор Євген Янович дав ексклюзивне інтерв'ю для читачів жіночого порталу HOCHU. Докладніше — далі в статті.


Актор шоу "Мамахохотала" на каналі НЛО TV Євген Янович не соромиться чесно відповідати на провокативні питання. На цей раз він розказав про своє guilty pleasure, підліткові комплекси та речі, за які йому досі соромно.

В кінці 90-х всі пам'ятають на вулицях бабусь, що продавали різні жуйки на розкладках, цигарки поштучно, насіння і т.д. І якось повертаючись із футболу, я вирішив непомітно вкрасти собі таку жуйку. Перший раз вийшло, а вдруге це помітили. Такого сорому не відчував більше ніколи. Та й такими дурницями не страждаю. Хоча, досі соромно.

Якою була найогидніша річ, яка відбулася з тобою?

Виступ на корпоративі у Казахстані років 5 тому. Це було бридко і дуже принизливо. Ти виступаєш для шістьох людей, яким абсолютно пофіг на будь-які твої жарти. Потім вони зупиняють твій виступ і ти не розумієш, що не так і навіщо взагалі сюди їхав.


Чи є в тебе теми табу, які ти ніколи не обговорюєш в грі "Я ніколи не"?

Мабуть, нема. Або поки таких не знайшлось.


Вважаю, що про все можна говорити. Головне, у правильному руслі.
Чи були в тебе в дитинстві чи підлітковому віці комплекси, які ти переборов?

Завжди боявся знайомитись із красивими дівчатами, тому що вважав себе не вартим їхньої уваги. Зараз з цим все ок.


На яке питання в інтерв’ю ти ніколи не даси відповідь?

Знову ж, все залежить від контексту. Говорити можна про все. А от чи договорювати все — це вже питання.


‡агрузка...Search news

Использование материалов, размещенных на сайте SearchNews.info, разрешается при условии активной ссылки на сайт. Ссылка должна быть открыта для поисковых систем

Администрация сайта не несет ответственности за комментарии пользователей к информации, которая является интеллектуальной собственностью сайта. Часть новостей размещается пользователями самостоятельно и администрация сайта не имеет возможности проверить их достоверность.