Важные темы

#ДеньПіжам: українські зірки закликають долучатися до благодійної акції (Onuka, Ребрик та Шуров та інші)#ДеньПіжам: українські зірки закликають долучатися до благодійної акції (Onuka, Ребрик та Шуров та інші)

Вчора в Україні розпочалася благодійна акція "Всеукраїнський день піжам", покликана зібрати кошти на облаштування сімейних кімнат в лікарнях — місці, де родини можуть проводити час разом зі своїми хворими дітьми.

Такі кімнати от уже три роки будує Фундація Дім Рональда МакДональда. Кімнати працюють у Києві, Львові та Вінниці. За цей час вони вже прийняли понад 7 000 родин. На черзі відкриття у Сумах та Харкові. Але запитів на кімнати понад 20, вони надходять з усієї країни. Щоб зібрати кошти, фундація створила "Всеукраїнський день піжам", день, коли люди приходять на роботу чи навчання в піжамі, на знак підтримки родин, які переживають непрості часи і знаходяться в лікарнях зі своїми дітьми. Onuka, Соломія Вітвіцька, Лілія Ребрик, Анатолій Анатоліч, Олена Шоптенко, Марічка Падалко, Дмитро Шуров, Ольга Цибульська, Ярослава Кравченко, Майкл Щур, Наталка Карпа, Анна Завальська, Вікторія Батуї долучились до акції і зробили публікації у соціальних мережах.

телеведучий Анатолій Анатоліч

співачка Анна Завальська

співак Дмитро Шуров

телеведуча Вікторія Батуї

телеведуча Лілія Ребрик

телеведуча Марічка Падалко

співачка Наталка Карпа

бізнес-леді Альона Гудкова

телеведуча Соломія Вітвіцька

співачка ONUKA

телеведуча Ярослава Кравченко

телеведучий Майкл Щур

хореограф Олена Шоптенко

Тисячі людей з усієї країни опублікували фото та сторіс у піжамах: сім’ї, школи, дитячі садки, університети, кафе і ресторани, великі компанії та організації, модельні агенції, представники медіа, зірки та блогери та навіть модельні агенції.


Галина Соловей, директорка Фундації Дім Рональда МакДональда, говорить наступне:


Ми просимо всіх долучатися до #ДеньПіжам, адже акція по збору коштів триває. Ми віримо, що немає нічого ціннішого за моменти, проведені разом з родиною, особливо під час подолання хвороби і сподіваємося, що #ДеньПіжам прискорить відкриття ще однієї сімейної кімнати.

Для участі в акції потрібно:

1. Вдягнути вашу улюблену піжаму
2. На роботі, навчанні або просто вдома зробити фото в піжамі та опублікувати його у соціальних мережах з хештегом #ДеньПіжам та передати виклик трьом друзям
3. Підтримати відкриття Сімейних Кімнат у лікарнях України:
? Зробити внесок на будь-яку суму запосиланням https://rmhc.org.ua/donate/
АБО
? Надіслати sms на номер 88009 (одна sms вартістю 10 грн.)

Усі зібрані кошти буде направлено на відкриття Сімейних Кімнат у лікарнях України.

Новини і детальна інформація про Всеукраїнський день піжам на сторінці у Facebook.

Фото: пресс-служба


‡агрузка...Search news

Использование материалов, размещенных на сайте SearchNews.info, разрешается при условии активной ссылки на сайт. Ссылка должна быть открыта для поисковых систем

Администрация сайта не несет ответственности за комментарии пользователей к информации, которая является интеллектуальной собственностью сайта. Часть новостей размещается пользователями самостоятельно и администрация сайта не имеет возможности проверить их достоверность.